AGM, EU REACH onayı aldı!

eu reach approval

AGM, grafenin daha büyük hacimlerde kullanımı için EU REACH onayı aldı.

AGM olarak, AGM’nin kurucu üyesi olduğu Avrupa Kimyasal Ajansı ECHA tarafından, AGM’nin de dahil olduğu Graphene REACH kayıt konsorsiyumunun bireysel üyeleri tarafından tedarik edilen grafen ürünlerinin yıllık 1 ila 10 ton toz kullanımı hacim eşiği için onaylandığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Her bir konsorsiyum üyesinin sunduğu grafen malzemeleri yelpazesinin titiz bir değerlendirmesinin ve 2020’nin sonlarına doğru ECHA’ya son teslim belgelerinin tamamlanmasının ardından bu başarılı sonuca ulaşmış bulunuyoruz. 1 ila 10 ton p.a tonaj bandı AGM de dahil olmak üzere konsorsiyum üyelerinin takip ettiği uygulama yelpazesinde grafen malzemelerinin hacimsel kullanım potansiyeline güven sağlamaktadır.

“Yaklaşık dört yıllık çalışmanın sonucunu temsil eden bu hacim tonaj bandının başarılı REACH kaydını duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Stratejik olarak, işimizin uzun vadeli başarısı için düzenleyici tescilin kritik önemini belirledik ve bugün bu sonuca ulaşmak için önemli kaynaklar ayırdık. Bu kayıt, AGM’nin grafen malzemelerinin daha yüksek hacimlerde etkili ve güvenli bir şekilde kullanılmasının temelini oluşturur. AGM, müşteri katılımlarımızla grafen ürünlerimizin mükemmel faydasını göstermeye devam ediyor ve bu kayıt, ticari boru hattımız gelişmeye devam ederken daha büyük hacimli siparişler için hedeflerimizi karşılayabilmemizi sağlayacak.

Bu kayıt duyurusunda temsil edilen önemli iş yükünü takip eden grafen konsorsiyumunun üyeleri olarak Teknik ekibimizin yorulmak bilmeyen çabalarını takdir ediyorum. “

AGM CEO’su Adrian Potts

REACH düzenlemeleri ve Avrupa Kimyasal Ajansı hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Graphene’den nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir