Araç bakım sistemlerine grafenin eklenmesi cilaların, partlatıcıların ve oto kuaför ürünlerinin özelliklerini önemli ölçüde artırmıştır. AGM’nin grafen nanoplateletlerinin geniş yüzey alanı, bariyer performansı, düşük yoğunluğu, mekanik mukavemeti ve morfolojisi, onları üstün otomobil bakım ürünlerinin üretimi için ideal malzemeler haline getirir.

Grafen Nanoplateletler nasıl çalışır?

AGM, bir dizi performans artırıcı fayda sağlamak için kullanımı güvenli yeni ve mevcut kaplama sistemlerine kolayca karıştırılabilen grafen nanoplatelet dispersiyonları sunmaktan gurur duyar. Ürün yelpazemizde farklı tiplerde grafen nanoplateletler sunuyoruz. Bunlar yüzey morfolojisi, oksijen içeriği ve atomik katman sayısı bakımından farklılık gösterir; ancak tipik olarak 1-25µm yanal platelet çapı ile 1 ila 10 nm arasında bir kalınlığa sahiptirler. Bu, 1:1000’e kadar en-boy oranları ve 700m2/g’ye kadar yüzey alanları sağlar.

Doğru birleştirme ile grafen nanoplateletler, yeni ve mevcut araç bakım ürünlerinde mekanik, bariyer ve yağlama performansı dâhil olmak üzere bir dizi özelliği önemli ölçüde geliştirme potansiyeline sahiptir.

Artırılmış su geçirmezlik, kaplama performansı, kimyasal direnç ve UV Koruması gibi kaplama özelliklerinin tümü, kaplamaların daha uzun süre dayanması anlamına gelir. Grafen pigmentinin eklenmesi yalnızca su iticiliği ve çizilme direncini artırmakla kalmaz, aynı zamanda araçların da harika görünmesini sağlar! 

Grafen nanoplateletler, boya kaplamasını güçlendirecek, dayanıklılığını artıracak ve zamanla onu korozyon ve diğer hasarlardan koruyacak bir bariyer oluşturur.

Neden AGM ile çalışmalı?

Standart ve özelleştirilmiş grafen dispersiyonların kullanımı kolaydır ve bu özelliklerden yararlanan cilalar, sızdırmazlık malzemeleri, oto kuaför spreyleri ve kaplamalar sunmak için her zamankinden daha hızlı ve daha güvenli olmasını sağlar.

AGM’nin uzman kimyager ekibi, Araç Bakım pazarı kalabalığından sıyrılmanızı sağlamak için sizinle birlikte çalışabilir.

On yıllık bir deneyim, en son laboratuvar teknolojisi ve grafen tozunu işlemek için gereken sıkı çevresel kontroller sunan AGM, grafen bazlı ürünlerini Araç Bakımı pazarına getirme söz konusu olduğunda artık birçok kişinin tercih ettiği iş ortağıdır.

Araç Bakımı’ndaki müşteri başarı öyküleri hakkında daha fazla bilgi için müşteri örnek olay çalışmalarımızı ziyaret edin.

Satış ekibimizin bir üyesiyle konuşmak ve grafen nanoplateletleri kullanarak rekabette nasıl öne çıkabileceğinizi öğrenmek için. Bizi +90 532 495 72 00 numaralı telefondan arayın veya bize ulaşın yoluyla bize bir mesaj bırakın.