Grafenin nanoplatelet formundaki iki boyutlu yapısı, boya ve kaplamalarda çok işlevli katkı maddeleri olarak kullanım için özellikle uygun olan çok yüksek en-boy oranıyla, yüksek yüzey alanlı malzemelerle sonuçlanır.

AGM, boya ve kaplama uygulamaları için özel olarak optimize edilmiş grafen nanoplatelet dispersiyonları geliştirmiştir. AGM nanoplateletlerin benzersiz iki boyutlu yapısı heyecan verici özellikler sunar; AGM, optimize edilmiş dağılımlarımızı dâhil ederek, formülatörlerin grafenin gerçek faydalarını kolayca yenilemelerini ve gerçekleştirmelerini sağlıyor.

Grafen Nanoplateletler nasıl çalışır?

AGM, bir dizi performans artırıcı fayda sağlamak için kullanımı güvenli, yeni ve mevcut kaplama sistemlerine kolayca karıştırılabilen grafen nanoplatelet dispersiyonları sunmaktan gurur duyar. Ürün yelpazemizde farklı tiplerde grafen nanoplateletler sunuyoruz. Bunlar yüzey morfolojisi, oksijen içeriği ve atomik katman sayısı bakımından farklılık gösterir; ancak tipik olarak 1-25µm yanal platelet çapı ile 1 ila 10 nm arasında bir kalınlığa sahiptirler. Bu, 1:1000’e kadar en-boy oranları ve 700m2/g’ye kadar yüzey alanları sağlar.

Doğru birleştirme ile grafen nanoplateletler, yeni ve mevcut endüstriyel sistemlerde mekanik, bariyer, termal, yağlama ve elektrik performansı dâhil olmak üzere bir dizi özelliği önemli ölçüde geliştirme potansiyeline sahiptir.

Ürün Serilerine Genel Bakış

Genable® 1000 serisi 

Bir dizi indirgenmiş grafen oksit nanoplatelet dispersiyonu

Mevcut aktif bileşenlerle sinerji içinde bariyer ve korozyonu önlemeyi artırmanın yanı sıra polimer kompozit uygulamalarında pozitif performans artışı sunan katkı maddeleri

Genable®1200 serisi 

Bir dizi grafen nanoplatelet dispersiyonu

Çok düşük aktif yükleme seviyelerinde bariyer performansını artırmak için son derece yüksek performanslı katkı maddeleri

Genable®1400 serisi  

Bir dizi indirgenmiş grafen oksit nanoplatelet dispersiyonu

Özellikle aktif bileşenlerle sinerji halinde bariyer performansını artırmak için uygun maliyetli katkı maddeleri

Genable® 2000 serisi 

Alüminyum yüzeyler için benzersiz çift yönlü geliştirilmiş edilginleştirme ve bariyer performansı

Genable® 3000 serisi 

Sektörde öncü performansa sahip aktif, metalik olmayan, korozyon önleyici katkı maddeleri

Genable® Dispersiyonlar hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız. 

Grafen nanoplateletlerin nasıl çalıştığı ve elde edilebilecek performans avantajları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Bilgi Merkezimizi ziyaret ediniz.