Corrosion 21 Sanal Konferans & Expo

Conference & Expo

19-30 Nisan 2021 tarihleri ​​arasında Korozyon endüstrisi için bu yılki en önemli etkinliğe katılmaktan mutluluk duyuyoruz.

The Association for Materials Protection and Performance‘ın ev sahipliği yaptığı iki haftalık Corrosion 21 Sanal Konferans & Expo, güncel Korozyon gelişmelerini ve teknolojilerini sergilemek için dünyanın dört bir yanından endüstri uzmanlarını bir araya getiriyor.

AGM, son on yıldır endüstriyel kaplamaların, polimerlerin, kompozitlerin ve diğer fonksiyonel sıvıların korozyon önleyici performansını artırmak için grafenin potansiyelinden yararlanma konusunda ön saflarda yer aldı.

Bu sanal etkinliğin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz ve uygulamanızda grafenin faydalarını fark etmenize yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, etkinliğimizde sizinle “tanışmaktan” memnuniyet duyarız. Etkinlikteki AGM ekibinin üyeleri arasında CEO’muz Adrian Potts, Ticari Direktör Andy Gent ve Teknik Ekibimizden arkadaşlarımız yer alacak.

28 Nisan Çarşamba günü saat 09:30’da AGM, Teknik Ekibimiz (Matthew Sharp, Lynn Chikosha, Adam Bell ve William Weaver) tarafından bir araya getirilen Grafen Nanoplatelet kullanan Yeni Su Bazlı Sistemlerin Antikorozif Performansını da sunacak.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 2021-2-11-NACE-2021-Presentation-Final-MS-edit_page-0001.jpeg

Bir 2D nanomateryal olarak grafen, bariyer performansını iyileştirmek, korozyonu azaltmak ve hizmet ömrünü uzatmak için yeni bir katkı maddesi olarak kapsamlı bir şekilde araştırılmıştır.

AGM daha önce, endüstri lideri Genable® grafen nanoplatelet dispersiyon teknolojisini kullanarak solvent bazlı kaplamalarda antikorozif performansta önemli artışlar göstermiştir. Bununla birlikte, su bazlı kaplama geliştirme, endüstri formülatörleri için kilit bir odak noktası olmaya devam etmektedir.

Bugüne kadar, su bazlı sistemlerde grafenin dispersiyonu problemli olmuş ve kaplama kararsızlığına neden olmuş veya büyük miktarlarda yüzey aktif madde gerektirmiştir. AGM, gelişmiş korozyon performansı sağlarken su bazlı kaplamalarda kolay dispersiyon sağlayan çığır açan bir teknoloji geliştirmiştir. Bu gelişme, su bazlı kaplama korozyon önleyici performansın artırılması ve su bazlı sistem kullanımının genişletilmesi için önemli bir adım sağlar.

Corrosion 21 konferansına kayıt olmak için burayı tıklayın.

Fuar sırasında ekibimizin bir üyesiyle bir toplantı ayarlamak için iletişim formumuzu kullanarak bize kısa bir mesaj gönderebilir veya bizi etkinlikten 4 hafta önce açılacak olan Corrosion 21 toplantı sisteminde bulabilirsiniz.

Buradan tüm etkinlik programını görüntüleyebilir ve AGM oturumunu takviminize ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir