Yeni çevre dostu Grafen Dispersiyonları

Yeni çevre dostu grafen dispersiyonları Genable® 1700 serisi.

Performanstan ödün vermeden ürünlerinizin sürdürülebilirliğini arttıracak klasik katkı maddelerine alternatif bir çevre dostu ürün

AGM Grafen nanoplateletler nasıl işlev görür?

AGM, bir dizi performansı iyileştiren faydalar sağlamak üzere yeni ve mevcut kaplama sistemlerine kolayca karıştırılabilen ve kullanması güvenli grafen nanoplatelet dispersiyonları sunmaktan gurur duyar. Ürün yelpazemizde farklı tipte grafen nanoplatelet yer almaktadır. Bunlar yüzey morfolojisine, oksijen içeriğine ve atom sayısı katlarına göre değişir tipik olarak 1-25µm lateral platelet çapı ile 1 ila 10nm arasında kalınlığa sahiptir. Böylece 700m2/g’ye kadar yüzey alanları ve 1:1000’e kadar en/boy oranı elde edilir.

Doğru birleştirme ile grafen nanoplateletler yeni ve var olan sistemlerde mekanik, bariyer ve yağlama performansları dahil olmak üzere önemli bir dizi özelliği önemli derecede iyileştirme potansiyeline sahiptir.

çevre dostu

Daha sürdürülebilir bir seçenek mi arıyorsunuz?

AGM’nin yeni çevre dostu 1700 grafen nanoplatelet dispersiyon serisi şirketin sağlam Genable® teknolojisine dayanır.

Kompozit matrislerde mekanik performans kazançları ve koruyucu kaplama sistemlerinde kimyasal dayanım, bariyer ve korozyon önleyici özellikler gibi önemli performans yükselmesi sağladığı kanıtlanmış olan AGM’nin dispersiyon teknolojisi grafene özgü özelliklerden faydalanmak için ana sağlayıcıdır.

Genable® 1700 dispersiyonlar onaylı, ödüllü solvent ve reçine seçiminde numune değerlendirmesine de tabi tutulabilir.Daha fazla bilgi burada yer almaktadır yada spesifik uygulamanız hakkında bilgi almak için Gobarr ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir