Müşterilerimize AGM’nin grafen nanoplateletlerinin sağladığı faydaları en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olma konusunda tutkuluyuz. Müşterilerinize yenilikçi grafen nano platelet bazlı ürünü sunabilmeniz için Ar-Ge süreçlerinizi hızlandırmanıza yardımcı olalım.

İster mekanik özellikleri geliştirmeyi, ister atmosferik, deniz veya kimyasal elementlere karşı direnci artırmayı veya termal ve elektriksel iletkenliği geliştirmeyi düşünüyor olun, size yardımcı olacak uzmanlığa sahibiz.

İnovasyon Hızlandırıcı, endüstri uzmanlarına doğrudan erişiminizi sağlar:

  1. Özelleştirilmiş Dispersiyonlar – AGM’nin uzman dispersiyon kimyagerleri, sisteminizin titiz gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilmiş grafen nano platelet dispersiyonu oluşturmaya hazırdır.
  2. Formülasyon Geliştirme – Gobarr ve AGM’nin kimyagerleri doğrudan formülasyonlarınızla çalışır ve ürün testi için hazır seçenekler içeren bir dizi optimize grafen oluşturur.
  3. Özelleştirilmiş Ürün Test Projeleri –  Gelişimin hızlandırılmasına yardımcı olmak ve yeni ürünler için piyasaya hızlı bir yol sağlamak amacıyla test yükünü paylaşabiliriz.

AGM, inovasyon projenizin başlangıcından ürün lansmanına, araştırma ve geliştirmeye kadar her adımda sizi destekleyebilir; Innovation Accelerator programı, sektörün başka hiçbir yerinde sunulmayan uçtan uca bir hizmettir. 

Özelleştirilmiş GNP Dispersiyonları.

İnovasyon Hızlandırıcı seçeneğimiz, endüstri lideri Genable® teknolojisine dayanmaktadır. Uzman dispersiyon kimyagerlerimiz, uygulamalarınız için özel olarak özelleştirilmiş dispersiyon sunabilir.

AGM, talep ettiğiniz gibi bir çözücü veya reçine sisteminde tam olarak formüle ve optimize edilmiş bir dispersiyon sunar. Dispersiyonlar, uygulamanızın titiz gereksinimlerini karşılamak için geliştirilir, stabilize edilir, üretime hazırdır ve yeni veya mevcut sistemlere kolay entegrasyon için optimize edilmiştir.

AGM’nin dispersiyon kimyagerleri, gereksinimlerin tam olarak dikkate alınmasını ve optimum ürünün teslim edilmesini sağlamak için tam müşteri desteği sunar. Başarıyla çalıştığımız bazı dispersiyon ortamlarının örnekleri burada listelenmiştir.

Bu özelleştirilmiş ürünlerin araştırma ve geliştirme maliyetlerini paylaşarak müşteriyi daha da destekliyoruz. Araştırma ve geliştirme, kalite kontrol testleri, devam eden stabilite denemeleri ve en önemlisi 1 kg’lık dispersiyon örneğini kapsayan tek seferlik küçük bir şarj için.

Grafenle geliştirilmiş ürününüzü başarıyla geliştirdikten sonra, özelleştirilmiş dispersiyonunuzun ihtiyaç duyduğunuz üretim hacimlerinde mevcut olacağından ve standart Genable® dispersiyonlarına uygun olarak fiyatlandırılacağından emin olabilirsiniz.

İletişim

Formülatörlerin karşılaştığı zorlukları anlıyoruz ve dağıtımlarımızdan fayda görmenize yardımcı olmak için olabildiğince fazla destek sunmaktan gurur duyuyoruz.

Gobarr ve Applied Graphene Material Teknik servis ekipleri sorularınızı cevaplamak için hazır, sizden haber almaya hazırız – Bize Ulaşın.

Standart müşteri hizmetlerinin de ötesine geçebilmekten ötürü gururluyuz. Teknik yöneticilerimiz, müşterilere tam ürün geliştirme sürecini paylaşmak içinuygun maliyetli bir yol sunar. Size kimyagerlerimize doğrudan erişimin yanı sıra çok çeşitli endüstri standardı test ekipmanlarına erişim sunuyoruz. Test ekipmanımız hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz

Her proje için ısmarlama bir plan oluşturarak, formülasyon, araştırma ve geliştirme ve test gereksinimleri için özel bir çözüm sunabiliriz. Her durumda, bunlar, maksimum sonuçları elde etmek için doğru test prosedürlerinin kullanıldığından emin olmak için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışan, tamamen özelleştirilebilir programlardır. 

Müşteri Formülasyonu Geliştirme 

AGM’nin kimyagerleri doğrudan müşterinin formülasyonları ile çalışır ve kapsamlı bir ürün test programı sunmak için optimize edilmiş bir dizi önerilen grafen içeren tarifler oluşturur.

Ismarlama Ürün Test Programı

Geliştirmeyi hızlandırmaya yardımcı olmak ve yeni ürünler için piyasaya hızlı bir yol sağlamak amacıyla test yükünü paylaşabiliriz. İster tam nötr tuz püskürtme testi döngüsü, ister etki analizi veya termal iletkenlik ölçümleri olsun, AGM size yardımcı olabilir. Sizin için mevcut olan çok çeşitli test imkân ve kabiliyetlerine sahibiz.

Dispersiyon Ortamı Örnekleri

Aşağıda AGM nin başarıyla dağıttığı ve stabilize etmeyi başardığı grafen nanoplateletleri içeren bazı ortamların listesi bulunmaktadır. Olası özelleştirilmiş dağılım hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz. lütfen Bize Ulaşın.

REÇİNELER

ÇÖZÜCÜLER

MONOMERLER

İŞLEVSEL SIVILAR

Vinil Ester ReçinesiMono Etilen Glikol Metil Metakrilat Parafin Mumu
Benzoksazin ReçinePGME StirenGrup I Baz Yağı
UV İyileştirilebilir Reçine Glikol eterPolyester PoliolGrup I Baz Yağı
PTFEToluenPolyester PoliolGrup II Baz Yağı
Poliüretan ReçineIPAGrup III Baz Yağı
Polyester Reçine Sentetik TinerGrup IV Baz Yağı
Alkid ReçineAsetonGrup V Baz Yağı
Akrilik ReçineTPGDAGres
EtanolYağlayıcı Madde
DMSOYağlayıcı Madde
Siklohekzanon

Aşağıda, AGM’de bulunan ve müşterilerimizin yararlanabileceği bazı test ekipmanlarının bir listesi bulunmaktadır; test imkân ve kabiliyetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen Bize Ulaşın.

REÇİNELER

ÇÖZÜCÜLER

MONOMERLER

İŞLEVSEL SIVILAR

Vinil Ester ReçinesiMono Etilen Glikol Metil Metakrilat Parafin Mumu
Benzoksazin ReçinePGME StirenGrup I Baz Yağı
UV İyileştirilebilir Reçine Glikol eterPolyester PoliolGrup I Baz Yağı
PTFEToluenPolyester PoliolGrup II Baz Yağı
Poliüretan ReçineIPAGrup III Baz Yağı
Polyester Reçine Sentetik TinerGrup IV Baz Yağı
Alkid ReçineAsetonGrup V Baz Yağı
Akrilik ReçineTPGDAGres
EtanolYağlayıcı Madde
DMSOYağlayıcı Madde
Siklohekzanon